ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

OFS Exclusive edition

08. 05. 2021 - Kromě tradičních sezóních hokejových karet k aktuálnímu ročníku mohli sběratelé rozšířit své sbírky i o vyjimečné série karet OFS. Po první sadě, která takto vybočila ze zaběhlých kolejí OFS premium, se objevila sada OFS Exclusive edition.

Základní sada čítala vybraných 99 hráčů naší extraligy. K základním kartám pak existují i limitované paralelní verze Gold (40 ks) a Rainbow (10 ks). Nalézt bylo také možné vůbec poprvé u karet OFS tzv. printing plate, neboli tiskové desky, které jsou potřebné pro tisk každé katičky, a to Black, Cyan, Magenta, Yellow.

Petr Kadlec

Jaroslav Kudrna/Gold Lukáš Mensator/Rainbow

Jakub Svodoba

Přehled insertních sad začneme sadami s vloženým kusem hokejky. Jako první si představíme sadu I-ll be back, která přináší 16 hráčů, kteří již ukončili své hráčské kariéry. Tyto karty jsou ve shodném počtu 49 exemplářů.

Martin Havlát

Dalších 40 hráčů pak najdeme v sadě Piece of action. Zde jsou hráči, kteří ještě aktivně hráli. Počty jednotlivých karet se však liší. Některé najdeme jen v pouhých 15, jiné v 25 a z většiny ve 49 exemplářích.

Tomáš Vlasák

Třetí nejvzácnější verzí jsou pak karty Marked sticks. Tyto karty mají vložený kus hokejky se jménem hráče a najdeme je pouze v jediném exempláři. Zajímavostí je, že ttuto kartu najdeme od všech výše uvedených hráčů z obou předchozích sad.

Viktor Ujčík

Stranou nezůstali ani sběratelé podpisových karet, které potěšila jistě sada Double signature. V této sadě jsou vloženy karty tištěné na kus plexiskla, což je rovněž u karet OFS novinka. Dvojic najdeme hned 28 a každou v 35 kusech.

Jan Chábera a Lukáš Cikánek

Další novinkou jsou pak další insertní sady s vloženými vyšívanými logy klubů extraligy pod názvem Engine 4 team. Na každé kartě jsou vyobreni hned 4 nejdůležitější hráči týmu.Těchto karet je celkem 14 a reprezentují po jedné kartě každý tým. Tyto karty jsou vydány v 65 exemplářích od každé karty.

Zlín Engines 4 team

Stejné výšivky využívá i insertní sada Heavy horses, kde najdeme po dvojici hráčů z každého klubu. Tato sada je v limitovanější edici 40 kusů.

Heavy Horses

A do třetice se s vyšívanými logy setkáme na sadě Young blood, která je zasvěcena mladým puškám z jednotlivých celků. opět po jednom z každého týmu a v ještě omezenější limitaci pouhých 35 kusů.

Jakub Orsava

Na brankáře se také dostalo. Patří jim sada Guardians of shrine (strážci svatyně). Karet je v sadě 21 a nalézneme je ve 100 kusech od každé karty.

Matúš Kostúr

Nejlepší hráči ve statistikách jsou zastoupeny v insertních sadách Jackpot, které mají jednotnou grafickou úpravu a liší se jen zařazením do statistik produktivity, střelců a nahrávačů. Od každého ukazatele je pět nejlepších hráčů a každá karta je opět v nákladu 100 kusů. Na kartě je vždy vyseknuta číslovka počtu bodů, gólů nebo asistencí.

Michal Gulaš Jackpot

Jakou známku byste dali těmto kartám Vy? Známkujte jako ve škole ...

[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: *Petr* | Komentářů: 3 | Doporučit | Vytisknout | 1526 přečtení |


ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.