ELHCARDS - české hokejové karty
 
Vyhledávejte mezi extraligovými hokejovými kartami ...

Karty Repre

Přehled karet reprezentací.

Počet zobrazených článků: 1 (z celkem 1 nalezených)

Karty Repre

Semic collections Wien´96

Připravili jsme takový malý pohled několik let do minulosti. Psal se rok 1996 a blížilo se další mistrovství světa v ledním hokeji. Samostatná Česká republika se doposud radovala maximálně z bronzových medailí. Tento šampionát však znamenal zlomový okamžik a odstartoval zlatou éru českého hokeje. U příležitosti pořádání šampionátu byly vydány i hokejové karty, které vydala švédská společnost Semic Collections jako oficiální produkt k tomuto mistrovství světa. Set se navíc mohl pochlubit i oficiální licencí od IIHF a také finské a švédské hokejové federace.

| 20. 11. 2005 | Autor: *Petr* | Komentářů: 4 | 5121 přečtení |ELHCARDS.cz Úvod :: Přehled ELH karet :: Hokej mag@zín :: Webdesign by PENAweb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Ze zákona se vydávání EET účtenek nevztahuje na platby na účet a na dobírku s platbou na účet.
Copyright © ELHCARDS 2004-2024. Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoli části možné jen se svolením autora.